Sunday, December 3, 2023

(Video) Ish futbollisti i Vllaznisë dhe kombëtares shqiptare, Bardh Jera, flet për fitoren e Vllaznisë ndaj boshnjakëve të Siroki Brijeg

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img