Wednesday, September 27, 2023

(Video) Kliti Hoti, drejtues i shoqatës Shkodra Sport, organizator dhe konkurues në Triathlon Labeat 2023, i kënaqur për zhvillimin e aktivitetit-Shirokë Shkodër 3 shtator 2023

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img