Sunday, February 25, 2024

(Video) Megi Doçi, kapitene e Vllaznisë dhe e kombëtares kuqezi futboll femra, e kënaqur për çmimin e Gazeta “Shkodra Sport”-“Personazhi i Vitit 2023”,

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img