Friday, June 21, 2024

(Video) Mesfushori kuqeblu, Arsid Kruja, flet për emocionet e fitores me Kastriotin dhe pragndeshjen Partizani-Vllaznia

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img