Thursday, February 22, 2024

(Video) Përballen, kreu me fundin e Superiores, Egnatia-Teuta. Trajneri rrogozhinas, Edlir Tetova, kërkon të prish tersin që Egnatia ka me Teutën

Lexo

E nisur dje me tre çiftet e para, java e 16-të e Abissnet Superiore mbyllet sot me dy duelet tjera, Partizani-Skënderbeu dhe Teuta-Egnatia, ndeshje këto, të cilat nisin në orën 17:00.

Krahas ballafaqimit të parë, ku të kuqtë presin korçarët në “Arena e Demave”, me shumë interes pritet dueli që do të luhet në stadiumin “Niko Dovana” në mes Teutës vendase dhe Egnatias mysafire.

Edhe pse rrogozhinasit kryesues të renditjes me 33 pikë kanë përballë vendin e fundit që mbahet nga Teuta, kjo nuk merret parasysh nga trajneri Tetova, i cili në konferencën për shtyp dhënë në pragndeshje, kërkoj vlerësim maksimal ndaj Teutës.

(Video) Prononcimi i trajnerit Edlir Tetova në pragndeshjen, Teuta-Egnatia. Superiore, java e 16-të.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img