Wednesday, February 21, 2024

(Video) Presidenti i KF Vllaznia, Alban Xhaferi, ish futbollisti Ismet Hoxha, gjyqtari i futbollit Astrit Dervishi dhe intelektuali Kujtim Dervishi, vlerësojnë figurën e tifozit të Vllaznisë, Shaban Ferhati(Piranej) ndarë nga jeta në moshën 76 vjeçare-9 nëntor 2022-Shkodër

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img