Wednesday, February 21, 2024

(Video) Presidenti i KFF Vllaznia Lazër Matija, dhe trajneri i futbollit Edmond Doçi, flasin për figurën e ish futbollistit të Vllaznisë dhe kombëtares, Zamir Shpuza, në ceremoninë e dhjetë vjetorit të ndarjes nga jeta në moshën 45 vjeçare

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img