Monday, July 22, 2024

(Video) Presidenti i KFF Vllaznisë Lazër Matija, komenton fitoren 4-2 ndaj FC Hajvalisë. Kërkohet vendi i parë në grup dhe përsëritja e suksesit të vitit të kaluar

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img