Sunday, April 14, 2024

(Video) Shënoi supergol ndaj Kukësit U21. William Cungu: Kam pasur oferta, brenda dhe jashtë vendit, por vendosa të qëndroj te Vllaznia(Vllaznia U21-Kukësi U21, 1-1)

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img