Saturday, May 25, 2024

(Video) Të mëdhenjtë e basketbollit shqiptar, Reanato Radoja dhe Agim Fagu, flasin pas ndeshjes, Vllaznia-Partizani(80-58)

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img