Saturday, February 24, 2024

(Video) Trajneri i basket femra Vllaznia dhe kryetar i shoqatës basket Vllaznia, Bledar Gjeçaj, flet për hedhjen e shortit të Kampionatit Kombëtar, femra dhe meshkuj

Lexo

Nisin këtë fundjavë kampionatet kombëtare të basketbollit për femra dhe meshkuj. Trajneri i Vllaznisë në basketboll femra si dhe njëherazi kreu i shoqatës së basketbollit Vllaznia, komenton shortin duke u ndalur tek java e parë.

Ashtu si edhe në prononcimet e mëparshme, Gjeçaj shpreh shqetësimin e problematikës së mungesës së donatorëve pranë ekipeve të basketbollit.

Në vijim, Gjeçaj, flet edhe për objektivat e këtij sezoni për dy ekipet e Vllaznisë, ku përpos situatës jo të mirë financiare, ekipet kuqeblu do të bëjnë përpjekjet e duhura për të qënë mes më të mirave të kampionatit.

(Video) Intervista e plotë e trajnerit të Vllaznisë në basket femra, Bledar Gjeçaj)

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img