Saturday, May 18, 2024

(Video) Trajnerja Nora Deda, flet për miqësoren e luajtur me skuadrën malazeze, Moraça dhe i bën thirrje tifozëve të mbështesin skuadrën për sfidën e nesërme ndaj Partizanit kampion në “Qazim Dervishi”

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img