Monday, July 15, 2024

(Video)Vllaznia në futboll femra, fituese e dy trofeve të sezonit, Kupë dhe Kampionat. Festa në mjediset e “Gardenland Resort” Barbullush-Shkodër. Përshendet presidenti i KFF Vllaznia, Lazër Matija, dhe më pas këngëtari i madh, Bujar Qamili, ndez atmosferen me këngën e re të Vllaznisë

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img