Vllaznia-Kastrioti, nesër ora 17:00, në “Loro Boriçi”. Klubi kuqeblu nxjerr në treg biletat

Lexo

Sonte, ora 20:45, Poloni-Shqipëri. Trajneri Silvinjo dhe Cikalleshi në konference shtypi: Rruga nuk është e lehtë por objektivi ynë është kualifikimi!

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Silvinjo dhe sulmuesi Sokol Cikalleshi dolën pasditen e kësaj të diele në konferencën zyrtare për...

(Video)Kombëtarja e Shqipërisë mbërrin në Varshavë dhe zhvillon seancën e fundit në stadiumin “PGE Naradoëy”- Euro 2024, të hënën, ora 20:45, Poloni-Shqipëri

Kombëtarja shqiptare ka mbyllur sot përgatitjet për ndeshjen e parë të kualifikueseve të Europianit 2024 ndaj Polonisë, që luhet...

(Video)Gjimnastikë- Klubi i Gjimnastikës “Vllaznia”, kampion i Turneut “Flakadani i Karadakut” në Kosovë

Klubi i Gjimnastikës “Vllaznia” i mbështetur nga presidenti Leonard Lulaj vazhdon të jetë i sukseshëm, jo vetëm në garat...

Kuqeblutë e Vllaznisë janë gati për sfidën e javës së 23-të të Abissnet Superiore. Mesditën e sotme, skuadra e drejtuar nga trajneri Mirel Josa, ka konsumuar seancën e fundit stërvitore, ku ka projektuar emrat që do të hedhë nesër në fushë nga minuta e parë. Në aspektin organizativ, KF Vllaznia, ka nxjerrë në treg biletat për ndeshjen me krutanët, ndërkohë që ka publikuar edhe njoftimin zyrtar, në të cilin thuhet:

KF Vllaznia bën të ditur se ka nisur shitja e biletave për ndeshjen e futbollit VLLAZNIA – KASTRIOTI, e vlefshme për javën e 23-të të Abissnet Superiore!

Ndeshja do të luhet, ditën e shtunë, dt. 25 Shkurt 2023, ora 17.00 në stadiumin “Loro Boriçi”, në Shkodër.

Biletat shiten tek:

– Biletaria e Stadiumit:

E Premte, dt. 24 Shkurt 2023

  • Ora 10.00 – 18.00

E Shtunë, dt. 25 Shkurt 2023

  • Ora 10.00 – 20.00

Në Shkodër:

  • Dyqanit UNIVERSAL

(Rruga Qemal Draçini, Tek Pallati “Exalco”)

E premte, dt. 24 Shkurt 2023 – E Shtunë, dt. 25 Shkurt 2023

Ora 10.00 – 20.00

  • Tek Market VLLAZNIA

(Tek kryqëzimi i Stacionit të Trenit, përballë, Karburant Bolv-Oil)

Në Koplik:

  • Tek VODAFONE SHOP

(në Qendër të qytetit të Koplikut)

ONLINE

  • Duke filluar nga dita e premte, dt. 24 Shkurt 2023, në linkun:

https://tinyurl.com/33rp7ëës

Forca Vllaznia!

Eja edhe Ti!

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -