Zv. trajneri i Laçit: “Përballë kishim një kundërshtar direkt, ishte çështje fati sepse humbëm shumë raste”

Lexo

Vllaznia dhe Laçi ndanë një pikë në “Loro Boriçi”. Pas këtij barazimi, zëvëndës-trajneri i Laçit, Klevis Hima u shpreh për Oversport:

“Një pjesë e parë më e kujdesshme nga të dy ekipet. Në të dytën pas pësimit të golit nuk flas dot për futboll. Vetëm çështje fati, humbëm shumë raste. Gjithsesi jam i kënaqur. Përballë kishim një kundërshtar direkt por në javën e fundit shpresojmë të kapim Europën.

Pika e sotme mund të quhet biletë në Europë? Po besoj se po.”

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -