Friday, December 1, 2023

Zyrtare-KF Tërbuni konfirmon trajnerin Elvin Beqiri në krye të pukjanëve të kategorisë së parë

Lexo

E paralajmëroi më herët Veriu Sport, ndërkohë që nuk vonoi dhe pak minuta më parë, është Klub Futbolli Tërbuni Pukë që e konfirmon zyrtarisht lajmin për emërimin e shkodranit Elvin Beqiri si trajner të Tërbunit.

Zyrtare

Klub Futboll TËRBUNI PUKË dëshiron të njoftojë të gjithë tifozët Pukjanë dhe opinioni sportiv të vëndit se kemi arritur marrveshje me trajnerin #ElvinBeqiri! Të gjithë tifozët Pukjanë dhe #UltrasSHQIPONJATEVERIUTPUKË i urojmë mirë se ardhjen në ekipin tonë ku shpresojmë që me eksperiencen, vullnetin dhe dëshiren tënde të arrijmë suksese! Ish trajner i kombëtares tonë U-17 gjithashtu dhe me një eksperiencë të madhe si lojtar gjithashtu i kombëtares tonë #kuqezi me 47 ndeshje të zhvilluara dhe me ekipe jashtë vendit tonë!

#forcaKFTËRBUNIPUKË

#NEJEMIKUDOMETY

Ultras “Shqiponjat e Veriut” Pukë

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img