Zyrtare-KF Tërbuni konfirmon trajnerin Elvin Beqiri në krye të pukjanëve të kategorisë së parë

Lexo

Asambleja e Shoqatës Rajonale të Futbollit Fier zgjedh për kryetar, Ilias Haxhirajn

Ilias Haxhiraj, është kryetari i ri i Shoqatës Rajonale të Futbollit Fier. Haxhija mori votat e duhura në punimet...

Brdariç, me “dhimbje koke” për sfidën e së dieles me Kastriotin

Vllazninë e pret një ndeshje jo pak e vështirë të dielen në transferten krutane. Një sfidë ku të dyja...

Vllaznia më e mira e Kampionatit Dimëror të Atletikës: 12 medalje individuale, dhe Franko Burraj sportisti më i mirë i aktivitetit

12 medalje, 5 të arta, 5 argjenda, 2 të broxta, si dhe Franko Burraj, sportisti më i mirë i...

E paralajmëroi më herët Veriu Sport, ndërkohë që nuk vonoi dhe pak minuta më parë, është Klub Futbolli Tërbuni Pukë që e konfirmon zyrtarisht lajmin për emërimin e shkodranit Elvin Beqiri si trajner të Tërbunit.

Zyrtare

Klub Futboll TËRBUNI PUKË dëshiron të njoftojë të gjithë tifozët Pukjanë dhe opinioni sportiv të vëndit se kemi arritur marrveshje me trajnerin #ElvinBeqiri! Të gjithë tifozët Pukjanë dhe #UltrasSHQIPONJATEVERIUTPUKË i urojmë mirë se ardhjen në ekipin tonë ku shpresojmë që me eksperiencen, vullnetin dhe dëshiren tënde të arrijmë suksese! Ish trajner i kombëtares tonë U-17 gjithashtu dhe me një eksperiencë të madhe si lojtar gjithashtu i kombëtares tonë #kuqezi me 47 ndeshje të zhvilluara dhe me ekipe jashtë vendit tonë!

#forcaKFTËRBUNIPUKË

#NEJEMIKUDOMETY

Ultras “Shqiponjat e Veriut” Pukë

 

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -