Wednesday, February 21, 2024

Balaj: “Vllaznia fiton kampionatin”

Lexo

Bekim Balaj dha prononcimin e tij pas ndeshjes me Partizanin. Bomberi i Vllaznisë shënoi një gol nga penalltia që i dha barazimin 1-1 shkodranëve u shpreh pas ndeshjes:

“Look i ri por nuk iu ndihmoi për fitoren? Vinim pas një serie fitoresh, dëhsira ishte e madhe me këtë stadium plot. Bëmë maksimumin por nuk arritëm. S’duhet të kënaqemi, por përballë kishim Partizanin. Duhet të mendosh edhe për mbrojtjen, me lojtarë kundërshtarë si ata.

Dëshira ishte e madhe me mbështetjen e tifozëve dhe do të ishte një mbrëmje e mbyllur më së miri. Morëm 1 pikë ndaj një kundërshtari direkt. Kemi rrugë përpara dhe tani kemi Laçin.

Penalltia? E dukshme, kishte kontakt.

Kush e fiton kampionatin? Vllaznia!”

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img