Sunday, February 25, 2024

Barazoi me Partizanin në transfertë, trajneri i Skënderbeut, Gvozdenoviç: Ishte rezultati më i drejtë

Lexo

Prononcimi i trajnerit të korçarëve, Ivan Gvozdenoviç, pas barazimit 1-1 me Partizanin në transfertë

“Nuk mund të them jam shumë i kënaqur dhe as i mërzitur, në pjesën e parë kishim probleme me goditjet standarde, ndoshta barazimi është rezultati më i drejtë. Dean Liço nuk ishte mirë sot, unë pres më shumë nga ai dhe ky ishte problem i parë. Problemi i dytë është se ishim jashtë, ishim me një rast nga fundi me Frenklin, por dhe Partizani tregoi cilësi. Problemi i pjesës së dytë është se goli erdhi shumë shpejt, mendova se do vendosja ekuilibër në mesfushë prandaj bëra ato zëvendësime”, u shpreh trajneri i Skënderbeut, Ivan Gvozdenoviç për “MCN TV”, pas ndeshjes, me Partizanin, 1-1.

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img