Monday, May 20, 2024

Broja selfie me tifozët dhe 90’ në stol, Murinjo e Montela në stadium

Lexo

Fulhami i Armando Brojës u mund sot në “Craven Cottage” nga Liverpuli me shifrat 3-1. Ndeshja në Londër nuk kishte histori me miqtë, të cilët dominuan gjatë të gjithë takimit.

Në stadium sot ishin të pranishëm edhe dy trajnerë si Murinjo dhe Montela. Sa i përket Brojës, shqiptari qëndroi të 90’ në stol duke mos u aktivizuar për asnjë moment nga trajneri Silva.

Pak çaste përpara ndeshjes shqiptari gjeti kohën për t’i plotësuar dëshirën një tifozeje duke pozuar pranë saj.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img