Thursday, July 18, 2024

Buffon dhe Spalletti, janë njerëzit e duhur për ringritjen e Italisë. E thotë, presidenti i Interit, Beppe Marotta

Lexo

“Italia duhet të rinisë nga Gigi Buffon dhe nga Spalletti”, këto ishin fjalët e Presidentit të Interit, Beppe Marotta, me rastin e ceremonisë së hedhjes së shortit, për kalendarin e Serie A, për sezonin 2024-2025. Ai shtoi më pas sërish lidhur me eliminimin e Italisë në evropian: Nuk është e drejtë që të bëhemi të gjithë gjykatës. E rëndësishme është që të dilet sa më shpejtë nga kjo situatë, ndaj mendoj se kemi njerëzit e duhur, duke nisur nga stafi teknik edhe dirigjentët, në mënyrë që kombëtarja italiane të ringrihet, përfundoi Marotta.

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img