Thursday, April 18, 2024

Dy gola të anuluar, Teuta shtang Egnatian, barazpeshë në “Egnatia Arena”

Lexo

Nuk prodhoi fitues sfida mes Egnatias dhe Teutës, e vlefshme për javën e 25-të në Superiore.

Ndeshja u mbyll në barazim pa gola, ndonëse rrogozhinasit gjetën rrugën e rrjetës dy herë.

Në minutën e 37-të, ishte Rama që shënoi, por goli u anulua për pozicion jashtë loje. Për të njëjtën arsye, u anulua edhe një tjetër gol në minutat e fundit të takimit.

Me këtë barazim, Egnatia mbetet në krye me 49 pikë, ndërsa Teuta renditet në vendin e nëntë me 25 pikë.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img