Eliminatoret e Botërorit “Katar 2022”. Pas pak sfida Andorra-Shqipëri, trajnerët publikojnë formacionet

Lexo

(Video) Besëlidhja-Tërbuni 2-3. Emocione pa fund në derbin verior të Kategorisë së parë(Golat e ndeshjes)

Derbi verior, Besëlidhja-Tërbuni, ishte ndeshja më e bukur e javës së gjashtë të Kampionatit Kombëtar të Kategorisë së Parë...

Shorti-Liga e Kampioneve FF: Vllaznia, Çelsi, PSG, Real Madri, skuadrat e grupit A

Një grup “ferri” është konsideruar ai që i ka afruar përzierja e goglave në shortin e hedhur mesditen e...

Menaxheri i KFF Vllaznia Oliver Matija, sot në Zvicër për hedhjen e shortit të“UEFA Women’s Champions League”-Faza e grupeve

Është thënë vazhdimisht, se suksesi i Vllaznisë në futboll për femra, vjen edhe nga mirëmenaxhimi që presidenti Lazër Matija...

Ofrojnë emocionet e sfidës Andorra-Shqipëri e vlefshme për Eliminatoret e Botërorit “Katar 2022”. Sfida në fjalë starton pas pak minutash, saktësisht në orën 20.45, ndërkohë që trajnerët përkatës, Edi Reja i kombëtares së Shqipërisë dhe Koldo Alvarez i kombëtares së Andorës kanë fiksuar emrat që do të zbresin në fushë nga minuta e parë.

Nga sa shikohet në prokokollet zyrtare të dorëzuara pranë gjyqtarëve të takimit, të paktën në kampin kuqeblu nuk ka surpriza nga ajo çfarë tekniku Edi Reja deklaroi në konferencën e shtypit të pragndeshjes.

Andorra: Gomes, Rubio, Jovera, Vales, San Nikolas, Martinez, Rebes, Vieira, Cervos, Alaes, Fernandes.
Trajner: Koldo Alvarez

Shqipëria: Berisha, Ismajli, Gjimshiti, Kumbulla, Hysaj, Lenjani, Gjasula, Bare, Memushaj, Manaj, Çikalleshi.
Trajner: Edoardo Reja

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -