Saturday, April 13, 2024

Erzeni dhe Laçi ndajnë pikët në duelin e mbijetesës

Lexo

Erzeni-Laçi  0-0

Nuk prodhoi fitues sfida mes Erzenit dhe Laçit, e vlefshme për javën e 28-të në Superiore.

Ndeshja u mbyll në barazim pa gola në Rrogozhinë. Një pikë, që nuk i bën punë asnjërës prej skuadrave, për pozitat ku ndodhen.

Pas këtij barazimi, dy skuadrat mbeten në pozicionet e tyre të mëparshme, me Laçin që renditet në vendin e shtatë me 31 pikë, ndërsa Erzeni pozicionohet në vendin e parafundit me 27 pikë.

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img