Thursday, February 29, 2024

Fiton minimalisht ndaj Erzenit, tekniku i Skënderbeut, Ivan Gvozdenoviç, komplimenton autorin e golit, Frenklin

Lexo

Prononcimi i trajnerit të Skënderbeut, Gvozdenoviç,  pas fitores ndaj Erzenit, 1-0

“Ndoshta kemi gjetur një sulmues, bravo për Frenklin. Sot ishte një ndeshje e vështirë, Erzeni një skuadër shumë e mirë dhe i uroj vazhdimësi. Bravo çunat, me këtë fitore jemi më të qetë. Edhe pse kemi ende ndeshje përpara, por jemi të qetë. Sot ishim njësoj. Unë e pash grupin është shumë i fortë, nuk kemi çfarë të bëjmë. Nuk mund të them ishim me frikë por me kujdes, dhe me stress pozitiv nëse do të shënonim golin e dytë do të ishim më të qetë. Djemtë ishin më mirë sot se sa me Kukësin” deklaroi ndër të tjera për “MCN TV”, trajneri i korçarëve, Ivan Gvozdenoviç.

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img