Thursday, July 18, 2024

Flamurtari kërkon një trajner me eksperiencë për sezonin e ri, lakohet emri i serbit Mlladen Milinkoviç

Lexo

Flamurtari kërkon një trajner me eksperiencë për sezonin e ri që të bëjë të mundur edhe rikthimin në elitë. Një emër i njohur ka dalë në skenë për të drejtuar kuqezinjtë.

Mlladen Milinkoviç është shumë afër rikthimit në Shqipëri. Trajneri serb është një njohës shumë i mirë i Superiores,pasi në të kaluarën ka drejtuar Luftëtarin dhe Kukësin.

Aktualisht 56-vjeçari është pa një skuadër dhe kjo e afron akoma më shumë me Vlorën. Vlonjatët e pëlqejnë Milinkoviç dhe në ditët e ardhshme pritet të mësohet më shumë mbi këtë transferim.

Fatos LAMAJ

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img