Wednesday, February 21, 2024

FSHF-Mbyllet afati i aplikimeve për të drejtën televizive të kampionateve: Superiore, Kategoria e Parë, Kupa dhe Superkupa e Shqipërisë. Të hënën shpallet fituesi

Lexo

Opinioni sportiv është në pritje të lajmit se ku do të kenë mundësinë t’i ndjekin ndeshjet e kampionatit kombëtar të futbollit për kategorinë e Superiores, por edhe për katekorinë e parë dhe Superkupën.

Kontrata e sezonit të kaluar me kompaninë Over Sport ka përfunduar, dhe tashmë është hapur një garë e re me subjekteve të interesuara, të cilat sipas njoftimit të FSHF-së, kanë paraqitur ofertën e tyre ekonomike shoqëruar me dokumentet e specifikuara në Aneksin Nr.1 brenda datës 28.07.2023.

Nga sa bëhet e ditur, dita e hënë e javës së ardhshme do të jetë ajo e shqyrtimit të aplikimeve të depoziturara pranë FSHF-së, komisionet përkatëse të së cilës pritet të japin vendimin përfundimtar për fituesin e garës.

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img