Futboll-Superiore-Java e 16-Starton në stadiumin “Loro Boriçi ndeshja Vllaznia-Kastrioti.

Lexo

(Video) Turneun Mbarëkombëtar, “Nikolin Karroca” e fiton Drita e Gjilanit. Sportistët më të mirë shpallen” Alban Haziri i Dritës dhe Jorni Egerci i Vllaznisë

 Klubi i Handballit Drita, Gjilan është shpallur fitues i Turneut të 3-të mbarëkombëtar të handballit, aktivitet i organizuar në...

Da Silva: “Jam shumë i lumtur për këtë titull, në Shqipëri kam fituar edhe një Kupë me Vllazninë. Kam vend për tatuazh edhe për...

Sulmuesi i Partizanit, Viktor Da Silva u shpreh i lumtur pas fitimit të titullit kampion:“Jam shumë i lumtur për...

Deliallisi: “Për ne nuk ka festë akoma, të ulim kokën e vazhdojmë punën për ndeshjen e radhës”

Pas humbjes së sotme ndaj Tiranës 1-2, Erzeni e mbylli kampionatin në vendin e 8-të të rendijtes dhe tashmë...

Ekipet e kanë nisur me këto formacione:

Vllaznia: Zogoviç, Gurishta, Adili, Imami, Isaevski, Krymi, Marku, Jonuzi, Imeri, Hoxhaj, Dilaver. Trajner: Thomas Brdariç

Kastrioti: Hidi, Neziri, Shkalla, Zhivanaj, Rami, Nuriu, Mehmeti, Moraes, Prodani, Rezi, Devid. Trajner: Ramazan Ndreu

Arbitër kryesor: Kridenc Meta(Tiranë)

Asistent i parë: Arbër Zalla(Tiranë)

Asistemt i dytë: Nuri Rrapaj(Patos)

Arbitër i katërt: Olsid Ferataj(Patos)

Delegat: Petrit Brahja(Tiranë)

Vëzhgues: Besnik Kaimi(Tiranë)

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -