Thursday, April 18, 2024

Kënga patriotike ‘Mora Fjalë’ do të elektrizojë stadiumin para ndeshjes, live nga këngëtarja Shkurte Fejza

Lexo

Nuk ka lojë të Kombëtares Shqiptare që ”Tifozat Kuq e Zi” nuk e këndojnë këngën ”Mora fjalë”. Emocionet dhe drithërimat do të ndihen edhe më shumë përpara fillimit të ndeshjes Shqipëri-Çeki pasi para takimit kualifikues të Euro 2024, kënga ikonike do të jehojë në stadiumin ”Air Albania” live. Artistja e madhe shqiptare, Shkurte Fejza, do të jetë e pranishme për t’a kënduar para të pranishmëve.

këngatarja Shkurte Fejza do të përformojë këngën patriotike “Mora Fjalë”, duke elektrizuar kështu stadiumin.

Një teks i jashtëzakonshëm, i cili me siguri do motivojë në maksimum djemtë që do zbresin në fushë, për të dhuruar një tjetër natë magjike për gjithë shqiptarët anë e mbanë botës.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img