Sunday, April 14, 2024

Gjithçka gati, Federata Shqiptare e Futbollit publikon pamje nga dhoma e zhveshjes së Kombëtares shqiptare

Lexo

Shqipëria përballet me Republikën Çeke me fillim nga ora 20:45, e vlefshme për kualifikim në Kampionatin Evropian.

Federata Shqiptare ka publikuar një video nga dhoma e zhveshjes e kombëtares kuqezi dhe gjithçka është gati për ndeshjen shumë të rëndësishme sonte. Kështu ka konfirmuar dhe me cilën fanellë do të luajnë lojtarët, e cila është ajo klasikja, kuqezi.

Një fitore eventuale, do ta dërgonte me shumë gjasë në Kampionatin Evropian të vitit të ardhshëm.

https://fb.watch/nDUT3kDj0W/

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img