Wednesday, May 29, 2024

Lajmi i fundit! Arbitri lushnjar Laver Alla, gjykon sot duelin Teuta-Vllaznia. Superiore, java e 32-të

Lexo

Dueli i sotëm Teuta-Vllaznia, që luhet për llogari të javës së 32-të të kategorisë Superiore, do të gjykohet nga arbitri lushnjar Laver Alla. Ky është vendimi që ka ka rrë sektori i garave pranë Federatës Shqiptare të Futbollit në bashkëpunim me sektorin e arbitrimit. Ndihmës të tij do të jenë  Egin Doda(Tiranë) dhe Marjus Qose(Lushnje), ndërsa arbitër i katërt Ermis Çelaj(Vlorë).

Në sistemin VAR është Klodian Prenga(Laç) dhe AVAR, Kreshnik Cjapi(Fier)

Trupa gjykuese e ndeshjes Teuta-Vllaznia

Teuta-Vllaznia

Arbitër kryesor:Laver Alla(Lushnje)

Asistent 1:Egin Doda(Tiranë)

Asistent 2:Marjus Qose(Lushnje)

Arbitër i 4:Ermis Çelaj(Vlorë)

Var:Klodian Prenga(Laç)

Avar:Kreshnik Cjapi(Fier)

Delegat:Alban Tafaj(Tiranë)

Vëzhgues:Arjan Mali(Patos)

Fatos LAMAJ

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img