Monday, May 20, 2024

Lajmi i fundit…Kreshnik Cjapi është arbitri që gjykon sot ndeshjen Vllaznia-Skënderbeu. Superiore, java e 36-të, ora 16:00

Lexo

 

Ndeshja e javës së 36-të të Abissnet Superiore, Vllaznia-Skënderbeu që luhet në stadiumin “Loro Boriçi” duke nisur nga ora 16:00, do të gjykohet nga arbitri fierak, Kreshnik Cjapi.

Ndihmës të Cjapit do të jenë Ani Koçiaj(Tiranë), Orgest Grabova(Fier), dhe I katërt Klodian Prenga(Laç).

Në sistemin VAR është Albert Doda(Tiranë) dhe AVAR Eldorjan Hamiti(Lezhë) Delegat:Petrit Brahja(Tiranë) Vëzhgues:Idriz Gashi(Durrës).

Fatos LAMAJ

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img