Wednesday, May 29, 2024

Vllaznia me formacionin e dytë ndaj Skënderbeut. Brdariç, asnjë titullar në fushë dhe as në stol

Lexo

Ashtu siç ishte përfolur gjatë dy-tre ditëve të fundit, Vllaznia do të zbresë në fushë me një formacion krejt të ri. Në fakt, nisur nga burimet brenda skuadrës bënin të ditur se do të kishte mungesa të shumë të titullarëve, por vendimi më i fundit i trajnerit Thomas Brdariç ka befasuar të gjithë kur në fushë, madje dhe as në stol nuk ka asnjë titullar.

Në formacionin e parë, tashmë të zbardhur dhe të zyrtarizuar nga Brdariç janë këto futbollistë: Jukaj, Brahimi, Pusi, Bezi, Selmani, Hajdari, Zaganjori, Delaj, Dodaj, Maliqi, Halili. Në pankinë, të gatshëm janë: Bunjaj, Curri, Sala, Shimaj, Cungu, Çoba, Ara.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img