Monday, April 15, 2024

Meksikë-Poloni, ora 17:00. Formacionet zyrtare

Lexo

Meksia dhe Polonia do të luajnë ndeshjen e parë të Grupit C. Polonia do të startojë në sulm me Robert Lewandowskin.

Formacionet zyrtare:

Meksikë: Ochoa; Sanchez, Montes, Hector Moreno, Gallardo; Hector Herrera, Edson Alvarez, Chavez; Lozano, Henry Martin, Vega.

Poloni: Szszesny, Bereszynski, Glik, Kiwior, Cash, Kaminski, Krychpwiak, Szymanski, Zielinski, Zalewski, Lewandowski.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img