Wednesday, May 22, 2024

Miqësorja FK Decic – KF Vllaznia, formacioni zyrtar

Lexo

Miqësorja e Vllaznisë ndaj Deçiçit të Tuzit në Podgoricë të Malit të Zi nis nga ora 18:00, në stadiumin ku luan si pritës ndeshjet e kampionatit malazez ekipi i ligës së dytë, OFK Titograd Podgorica.

Skuadra e Deçiçit është ndër më të mirat e kampionatit të Superligës malazeze dhe kjo sfidë pritet të jetë një test i dobishëm për stafin teknik të Vllanzisë dhe konkretisht për trajnerin Migen Memelli, në prag të ndeshjes së javës së tretë me kampionen Partizani.

Ndërkohë tekniku Migen Memelli ka zyrtarizuar formacionin:

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img