Wednesday, September 27, 2023

Ndeshja hapëse e Kategorisë së Parë Vora-Besa, në MCN TV

Lexo

Ka startuar sfida hapëse e Kategorisë së Parë, mes Vorës dhe Besës, e cila transmetohet live dhe ekskluzivisht në MCN TV.

Vora e nis kampionatin me pretendime të mëdha, ku kërkohet ngjitja në Superiore dhe për këtë arsye, synimi në ndeshjen e sotme është fitorja.

Ndërkohë edhe Besa, një klub me emër të madh, do të kërkojë ta nisë sezonin me rezultat pozitiv.

Pak minuta para fillimit të sfidës, janë zbuluar edhe formacionet zyrtare.

FORMACIONET ZYRTARE

VORA: Ruci, Ismaili, Tabaku, Gjoni, Dalipi, Pereira, Sefa, Avdiu, Tafa, Meta, Raboshta.

BESA: Berisha, Deliu, Ferreira, Kaloshi, Kapo, Mezani, Mohamed, Nurja, Pengu, Spaiu, Sulovari.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img