Monday, July 15, 2024

(Video) Analiza e Vioresin Sinanit për ndeshjen, Erzeni-Vllaznia. Ish kapiteni kuqeblu, i kënaqur me rezultatin, Vllaznia në rrugë të mbarë!

Lexo

Ndeshja javës së dytë të Abissnet Superiore, Erzeni-Vllaznia e mbyllur në barazim 2-2 është analizuar nga ish goleadori i famshëm kuqeblu, Vioresin Sinani, i cili shprehet i kënaqur me paraqitjen e Vllaznisë në këto dy javë kampionat.

Në vijim, Sinani që aktualisht është në cilësinë e trajnerit të Vllaznisë U-19, mendon se rezultati i djeshëm, 2-2 ndaj Erzenit është i kënaqshëm.

I pyetur për vazhdimësinë, Sinani beson shumë se kjo Vllazni do të ketë rezultate pozitive edhe në vazhdim të këtij sezoni futbollistik duke qënë një nga pretendentet për fitimin e trofeve kombëtarë.

 (Video) Intervista e ish kapitenit kuqeblu për ndeshjen e javës së dytë të Superiores, Erzeni-Vllaznia, si dhe e ardhmja e kuqebluve për sezonin e ri futbollistik.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img