Not-Vllaznia me trajnerin Kol Shiroka, pjesëmarrës në Ballkaniadën e Shkupit

Lexo

Benzema nën presion, por… Deshamp i beson

Edhe pse ai nuk ka shënuar, shokët e skuadrës e kanë mbrojtur publikisht. Griezmann, Pavard, Mbappé kanë theksuar rëndësinë...

Vllaznia, miqësore të enjten me Sutjesten në Zllatibor. Kuqeblutë rrisin ngarkesat me nga dy seanca stervitore në ditë

E marta është dita e tretë stervitore që Vllaznia po kryen në ditët përgatitore të Zllatiborit në Serbi. Prej...

Euro 2020-Dita e 12-të/Sot fati i Grupit D, Republika Çeke-Angli dhe Kroaci-Skoci, që të dy sfidat luhen në 21.00

Finalet e Kampionatit Europian 2020 vijojnë të martën me ballafaqimet e grupit D. Në program janë për tu luajtur...

Ekipi i notit i qytetit të Shkodrës do marrë pjesë në kampionatin ballkanik i cili zhvillohet këtë fundjavë në Shkup të Maqedonisë.

Ekipi do të përfaqësohet nga 15 sportistë me mosha që variojnë nga 9-16 vjeç. Pritshmëritë janë rritur si pasojë e rezultateve shumë të mira, (medaljeve të fituara) në garat e Durrësit Shtator 2020. Sportistët do marrin pjesë pothuajse në të gjitha disiplinat. Stërvitja e përditshme dhe perkushtimi i trajnierit Kolë Shiroka ka bërë të mundur konsolidimin e ekipit dhe rritjen e shpresës për të pasur sukses nderkombëtar. Veriu Sport i uron suksese notarëve shkodranë në këtë aktivitet të rëndësishëm ndërkombetar.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -