Monday, July 15, 2024

Partizani-Vllaznia, formacionet zyrtare dhe gjyqtarët. Pas pak, ora 16:00, në “Arena e Demave”

Lexo

Pas, pak dhe konkretisht, në ora 16:00, nisë në stadiu8min “Arena e Demave” ndeshja Partizani-Vllaznia, e vlefshme për javën e 34-të të kategorisë Abissnet Superiore.

Trajnerët kundërshtarë, Xhovani Kolela i Partizanit dhe Goce Sedloski, kanë zyrtarizuar formacionet me emrat e futbollistëve me të cilët do të nisin sfidën në fjalë nga minuta e parë.

Partizani: Rexhepi,Telushi,Preka,Sota,Hadroj,Matondo,Rrapaj,Bilali,Atanaskoski,Da Silva,Mba Tranjer: Xhovani Kolela

Vllaznia: Zogoviç,Kruja,Juriç,Bulatoviç,Hakaj,Jonuzi,Boshnjaku,H.Marku,Latifi,Balaj,Çoba Tranjer:Goce Sedloski

Ndërkohë, sektori i gjykimit pranë FSHF-së ka konfirmuar edhe gjyqtarët që do të arbitrojnë këtë ndeshje, të cilët janë:

Florjan Lata, Heraj Lisaku(Durres), Arber Zalla(Tirane). I katërt: Dorjan Maletaj(Tropoje) Sistemi VAR: Adrian Beqiraj(Tirane) Avar-AS VAR: Denis Rexha(Tirane)

Vezhgues: Plarent Kotherja(Tirane)- Delegat:Marjus Sulejmani(Tirane)

Fatos LAMAJ

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img