Partizani-Vllaznia, formacionet zyrtare dhe gjyqtarët. Pas pak, ora 16:00, në “Arena e Demave”

Lexo

Manchester City, kërkon trofeun e Champions League. Guardiola, optimist për suksesin e tretë

Pas fitimit të Premier League dhe FA Cup, Manchester City është në kërkim të Champions League të parë në...

Shqipëria U-15 fiton miqësoren me Maqedoninë e Veriut. E mposht me rezultatin 3-2 në “Elbasan Arena”

Shqipëria U15-Maqedonia U15,  3-2Formacioni i Shqipërisë U15: Aron Kamberi, Xhoel Mezani, Frensi Mali, Dion Vata, Majkol Luka (C), Henry...

Pragfinalja e Champions League, Manchester City-Inter, Inzaghi: Do luftojmë për çdo centimetër

Stambolli është gati për finalen e Champions League mes Manchester City dhe Interit. Dhe Simone Inzaghi, një hap larg...

Pas, pak dhe konkretisht, në ora 16:00, nisë në stadiu8min “Arena e Demave” ndeshja Partizani-Vllaznia, e vlefshme për javën e 34-të të kategorisë Abissnet Superiore.

Trajnerët kundërshtarë, Xhovani Kolela i Partizanit dhe Goce Sedloski, kanë zyrtarizuar formacionet me emrat e futbollistëve me të cilët do të nisin sfidën në fjalë nga minuta e parë.

Partizani: Rexhepi,Telushi,Preka,Sota,Hadroj,Matondo,Rrapaj,Bilali,Atanaskoski,Da Silva,Mba Tranjer: Xhovani Kolela

Vllaznia: Zogoviç,Kruja,Juriç,Bulatoviç,Hakaj,Jonuzi,Boshnjaku,H.Marku,Latifi,Balaj,Çoba Tranjer:Goce Sedloski

Ndërkohë, sektori i gjykimit pranë FSHF-së ka konfirmuar edhe gjyqtarët që do të arbitrojnë këtë ndeshje, të cilët janë:

Florjan Lata, Heraj Lisaku(Durres), Arber Zalla(Tirane). I katërt: Dorjan Maletaj(Tropoje) Sistemi VAR: Adrian Beqiraj(Tirane) Avar-AS VAR: Denis Rexha(Tirane)

Vezhgues: Plarent Kotherja(Tirane)- Delegat:Marjus Sulejmani(Tirane)

Fatos LAMAJ

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -