Pragndeshja Teuta-Vllaznia, formacionet e mundshme

Lexo

(Video) Diplomohen 30 fizioterapistët e parë të Kursit 1-vjeçar. Shulku: FSHF po investon shumë për sektorin e mjekësisë sportivë

Departamenti i Mjekësisë Sportive në FSHF ka përmbyllur me sukses kursin për formimin e fizioterapistëve dhe mjekëve sportive, të...

Volejboll-Vllaznia për femra dhe meshkuj, nesër mysafir në kryeqytet për tu ndeshur me Partizanin. Uniforma të reja për femrat

Superliga e volejbollit për femra dhe meshkuj ka filluar pasditen e së premtes me dy çifet, Skënderbeu-Tirana, me një...

Korça e dashuruar me volejbollistët shkodranë. Pas Adma Mikopules, Skënderbeu rrëmbeu edhe treshen e meshkujve, Drinazi-Lloshi-Preka

Korça dhe Shkodra, si dy nga qytetet e traditës, kulturës dhe historisë, kanë pasur vazhdimisht raporte shumë të mira...

Ndërkohë që po ofron ora e startit të ndeshjes, Teuta-Vllaznia, e cila konsiderohet edhe si sfida më e rëndësishme e javës së 22-të të kategorisë Superiore, në kampet përkatëse kanë filluar të dalin edhe projektet e mundshme të formacioneve.

Kështu, ndonëse nuk është zyrtare, por që me të gjitha gjasat mund të jenë edhe këto emra, skuadra vendase që drejtohet nga shkodrani, Edi Martini pritet të aktivizojë nga minuta e parë, Frashëri, Todorovski, Hoxha, Arapi, Kuro, E.Vila, Aleksi, Avdyli, L. Vila, Krasniqi, Bregu.

Ndërkohë, në kampin kuqeblu, tekniku Tomas Brdariç pritet ta nis ndeshjen me Zogoviç në portë, Gurishta, Adili, Shehi, Imami, Krymi, Imeri, Jonuzi, Kaleziç, Da Silva, Dilaver.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -