Monday, July 22, 2024

Rikthehet Kupa e Shqipërisë-Të mërkurën, ndeshjet e 1/8-tave me vetëm 1 takim

Lexo

Kupa e Shqipërisë rikthehet në fushën e blertë këtë mesjavë me disa ndeshje të forta. Pasnesër më 24 janar, zhvillohen ndeshjet e turit të 1/8 me vetëm 1 takim.

Bien në sy duelet e klubeve që janë pjesë e Superiores. Kështu nga 5 ndeshje që luhen në 13:00,ndeshjet do jenë këto: Egnatia-Lushnja,Erzeni-Bylis,Tirana-Korabi,Kukësi-Elbasani,Laçi-Dinamo.

Ora 17:00 ka rezervuar takim të tjera,që pritet të dhurojnë emocione. Teuta pret Skënderbeun,Partizani luan kundër Apolonisë dhe Vllaznia luan përballë Flamurtarit.

Egnatia-Lushnja(13:00)

Erzeni-Bylis(13:00)

Tirana-Korabi(13:00)

Kukësi-Elbasani(13:00)

Laçi-Dinamo(13:00)

Teuta-Skënderbeu(17:00)

Partizani-Apolonia(17:00)

Vllaznia-Flamurtari(17:00)

Fatos LAMAJ

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img