Monday, June 24, 2024

Starton sot java e 10-të e “Abissnet Superiore” me dy duelet: Kukësi-Vllaznia dhe Erzeni-Laçi.

Lexo

Gjithçka do te startoj me sfiden Kukesi-Vllaznia,takim ky qe do te luhet ne “Kukes Arena” duke nisur qe nga ora 14:00. Si verilindoret ashtu edhe shkodranet vijne pas fitoreve ne javen e 9-te dhe do te perplasin “briret” per nje tjeter 3 pikesh.

Nderkohe po diten e sotme do te luhet sfida tjeter, ku Erzeni, per mungese te stadiumit te tij, do te pres Laçin ne “Arenen e Demave”. Ndeshja do te nis ne oren 17:00, ku si shijakasit ashtu edhe kurbinasit synojne rikthimin te fitorja ne kampionat.

Ndeshjet e sotme të javës së 10-të të Abissnet Superiore

Kukësi–Vllaznia, ora 14:00, në “Kukës Arena”

Erzeni-Laçi, ora 17:0, në “Arena Egnatia”

Fatos LAMAJ

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img