Saturday, May 25, 2024

Starton sot java e 17-të e Kategorisë Superiore, kalendari i së cilës do të jetë në dy ditë, e shtunë dhe e diele

Lexo

Me përballjet Kastrioti-Bylis dhe Skënderbeu-Kukësi që fillojnë në orën 13.45, starton java e 17-të e Superiores. Java e cila është planifikuar të luhet në dy ditë, ku pas dy ndeshjeve të sotme, neser, të dielen në garë janë edhe tre çifte të tjerë, Apolonia-Tirana, Laçi-Teuta dhe Partizani-Vllaznia të dielen. Në Fier dhe Laç ndeshjet startojnë në orën 13.45, ndërsa ajo e Elbasanit që përbën edhe kryesfidën e kësaj jave është programouar të startojë në orën 16.45.

Kategoria Superiore – Java 17
E shtunë, më 30 janar 2021

Ora 13:45 | Kastrioti-Bylis
Ora 13:45 | Skënderbeu-Kukësi

E diel, më 31 janar 2021
Ora 13:45 | Apolonia-Tirana
Ora 13:45 | Laçi-Teuta
Ora 16:45 | Partizani -Vllaznia

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img