Saturday, May 18, 2024

(Video) Analiza e komentatorit të njohur të futbollit, Rrok Preçi, për ndeshjen, Vllaznia-Linfield, 1-0(Conference League). Vlerësime dhe kritika, pakënaqësi për gjykimin!

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img