Thursday, June 13, 2024

(Video) Boks-Fitorja e Hysës në Gjermani dhe përgatitjet për Kampionatin Kombëtar të boksit në Tiranë. Trajneri Gjoni dhe boksieri Hysa në konferencë shtypi

Lexo

Trajneri i Vllaznisë në boks, Zef Gjoni dhe boksieri profesionist Nelson Hysa ishin paraditen e së martës në konferencë shtypi. Duke folur përpara gazetarëve shkodranë, ato komentuan fillimisht suksesin e arritur nga boksieri profesionist Nelson Hysa, i cili në ringun e  Leverkusenit të Gjermanisë koleksionoi fitoren e 11-të të tij. Ndërkohë, më pas ato u ndalën tek përgatitjet e Kampionatit Kombëtar të boksit, i cili zhvillohet këtë fundjavë në kryeqytet, ku si Gjoni dhe Hysa shprehen të bindur që Vllaznia do të jetë kampione e këtij sezoni, që për nga nga radha është i 25-ti.

(Video) Prononcimet e plota të trajnerit të boksit, Zef Gjoni dhe boksierit profesionist, Nelson Hysa, mund t’i ndiqni në kanalin tonë zyrtar, Veriu Sport-YOUTUBE.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img