Saturday, May 25, 2024

(Video) Dy gëzime në një ditë për kapitenin Bekim Balaj! Vllaznia mund Kukësin 3-1 dhe ai vetë shënon mjeshtrisht me penallti

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img