Thursday, April 18, 2024

(Video) Fitorja 3-1 ndaj Tiranës festohet nga fusha e lojës me tifozët, në dhomat e zhveshjes me praninë edhe të ikonës së futbollit, Sabah Bizi, presidentit Xhaferi dhe kryebashkiakut Beci

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img