(Video) Handball-Turneu Ndërkombëtar Memorial në nderim të ish presidentit të Vllaznisë, “Nikolin Karroca”. Finalja, Vëllaznimi(Gjakovë)-Kastrioti(Ferizaj) 16-20

Lexo

Volejboll Meshkuj-Vllaznia e 1001 problemeve surprizon në Kupën e Federatës. Fiton gjysëmfinalen me Erzenin dhe shkon në finale me Tiranën

Falë problemeve shumë serioze që kanë kaluar gjatë periudhës së fundit në lidhje me organizimin, mungesë strukturash drejtuse dhe...

Futboll-Kategoria e Parë/Luhet java e tretë, Tërbuni merr fitoren e parë, Shkumbini mund Erzenin, Besa-Korabi barazim

Java e tretë e Kampionatit Kombëtar të futbollit për kategorinë e parë ka regjistruar rezultate surprizuese. Në tetë ndeshjet...

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -