Sunday, December 3, 2023

(Video) Ish futbollisti dhe ish trajneri i Vllaznisë, sot trajner kampion me Teutën, Edi Martini, komenton ndeshjen Vllaznia-AEL Limassol 0-1

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img