Thursday, November 30, 2023

(Video) Portjeri i Adës, Besnik Ndoj flet për skuadrën velipojake dhe golin e fitores shënuar në shtesë ndaj Shënkollit(3-2)

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img