Tuesday, April 23, 2024

(Video) Respekti për ish kampionin e boksit, Viktor Martini. Trajneri i boksit, Zef Gjoni, ish boksierët Bes Gjetaj, Rafael Dabërdaku, përgjegjësi i sportit në Bashki Alban Hasani dhe trajneri i futbollit Edi Martini(nipi i Viktorit), flasin për figurën e ish kampionit Viktor Martini, ndarë nga jeta në moshën 80 vjeçare

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img